Obserwatorzy

O wszystkim , co w życiu może być ważne.

Oldis Mikst TV

Zmień swoje życie

Grunt to pewność siebie

Podnieść własną świadomość


Stać się bardziej świadomym na wszystkie aspekty życia. Przestać być automatycznym pilotem, który jest obsługiwany za pomocą myślenia innych. W drodze medytacji i kontemplacji poszukajmy we własnym wnętrzu - naszego rzeczywistego Ja.

Popatrz na siebie i uświadom sobie własne cele i własne możliwości. Rozpoznaj siebie na nowo, ustal co ci dyktuje egocentryczne ego. Należy rozpocząć podróż w naszą wyższą świadomość od odnalezienia siebie, tak naprawdę odpowiedzieć sobie:
- kim jestem ?
Ciało człowieka jest tą platformą, która wyniesie w wyższą ewolucję, ale należy właściwie ocenić jego zdolności.

Bardzo ważna jest umiejętność przesiewania plewy od ziarna. Uświadom sobie czy czasami nie przekręcasz interpretacji religii, znaków, naginasz je do swojego sposobu myślenia.
Nie wydaj przedwczesnych wniosków, posiądź sztukę znalezienia Złotej Myśli w każdej religii, w każdej nauce, bo wszędzie tam znajdziesz istnienie rozległej Prawdy. Życie musi stać się klarowne, musisz znaleźć swój punkt ześrodkowania, tylko wówczas napłyną do ciebie kosmiczne dary. Zostaw sobie też trochę czasu na otrzymanie pełnego obrazu, na właściwe wyjaśnienie, bo jakże bolesne może okazać się następne doświadczenie ukazujące zupełnie inną rzeczywistość. Jeśli przyjmiesz taką mądrość poczujesz w sobie puls Boskiego tętna.

- Czy potrafisz rozpoznać wszystkie wskazówki,
które prowadzą do podniesienia ludzkiej świadomości ?

- Czy pragniesz i potrafisz zamanifestować swoje serce ?

Budując taki fundament wstępujesz w wyższe progi, w swój prawdziwy byt, zaczynasz wchodzić w rezonans z Całością.

Brak komentarzy:

O mnie

Moje zdjęcie

interesuje sie wszystkim co zasluguje na uwage