Obserwatorzy

O wszystkim , co w życiu może być ważne.

Oldis Mikst TV

Zmień swoje życie

Grunt to pewność siebie

Żyj swoim sukcesemIm częściej będziesz przywoływał w umyśle obraz zrealizowanego celu, tym szybciej go osiągniesz.
Najwięcej energii zdolnej zdynamizować proces realizacji uruchomi jesnak dopiero wiara i radosne oczekiwanie. Musisz żyć w przeświadczeniu, że twój cel staje się rzeczywistością. Przez cały czas pamiętaj o tym, że twoje życzenie jest w trakcie realizacji i że w każdym momencie istnienia masz życie po swojej stronie – ono pracuje dla ciebie! Bądź pewien, że upragniona przez ciebie sytuacja czy stan wkrótce staną się rzeczywistością. Poczuj radość i wdzięczność, bo spełnienie jest już o krok. Otwórz się wewnętrznie i przygotuj na przyjęcie wymarzonej sytuacji.
Wszystko powinno ci przypominać o twym wielkim pragnieniu, zapisz więc na kartce zdanie formułkę określające twój cel i włóż ją do szuflady biurka. Noś kartkę ze sobą: w teczce, torebce, kieszeni. Zawiąż sobie supełek na chusteczce; krótko mówiąc, rób wszystko, aby mieć swój cel stale przed oczami.
Świadomość, że cel jast w trakcie realizacji, będzie cię inspirować do kontrolowania, w jakim stopniu twe codzienne postępowanie przyspiesza albo też hamuje jego spełnienie. Całą energię skoncentruj na celu, aby zapewnić mu siłę do spełnienia. Najsilniejszym elementem energii będzie twoja wiara w to, że osiągniesz cel swoich marzeń.

Brak komentarzy:

O mnie

Moje zdjęcie

interesuje sie wszystkim co zasluguje na uwage