Obserwatorzy

O wszystkim , co w życiu może być ważne.

Oldis Mikst TV

Zmień swoje życie

Grunt to pewność siebie

Działanie na płaszczyźnie duchowej i fizycznej

 
Czy spełniłes wszystkie warunki, aby twoje życzenie mogło się urzeczywistnić?


Cały sens treningu umysłu sprowadza się do ustaniownienia na planie duchowo-umysłowym przyczyn wiodących bezpośrenio do urzeczywistnienia celu. Z poprzednich postów dowiedziałeś się, w jaki sposób możesz odprężyć się duchowo, fizycznie i emocjonalnie. Wiesz, jak wprowadzić się na poziom twórczej świadomości, by, zanlazłszy się w „miejscu wewnętrznej przemiany”, doświadczyć stanu umysłu umożliwiającego ustanowienie przyczyn, które z kolei wywołają skutek w postaci spełnienia twojego największego pragnienia.
Wiesz także, że powinienieś przywoływać w umyśle opatrzony formułą słowną obraz wymarzonego celu i oglądac go jako barwny film „akcji”, w którym ty sam grasz główną rolę. Zdajesz też sobie sprawę z tego, jak wielką rolę w uruchomieniu procesu realizacji odgrywa uczucie radości, doznawane przez ciebie podczas oglądania twego mentalnego filmu. Obraz spełnionego życzenia, formuła słowna i towrzyszące temu twoje pozytywne emocje muszą stanowić harmonijną całość, klarowną i sugestywną wizję, którą będziesz miał stale przed oczami. Powinieneś przeżywać i cieszyć się oglądaną w wyobraźni sytuacją, jakbyś już doświadczył jej w rzeczywistości, pomoże ci to także wzbudzić w sobie niezbędne dla spełnienia uczucie wdzięczności.
Pożądana sytuacja istnieje już zatem na planie mentalnym. Doświadczyłeś jej skutków w wyobraźni i jesteś pewien, że jej realizacja jest czymś, co musi nadejść. Wiesz, że to tylko kwestia czasu!
Aby twój wyobrażony obraz „ożył”, czyli urzeczywistnił się na poziomie zewnętrznym, musisz uruchomić „przycisk”, albo inaczej „wyzwalacz”, energicznego działania. Niech cię nie opuszczają radość i zadowolenie, to uczucia w pełni uzasadnione, czuj się tak, jakby twoje życzenie już się ziściło!
Nie pozwól sobie na zwątpienie, nic nie może zachwiać wiary w pomyślny rezultat. Musisz być absolutnie przekonany, że uczyniłeś wszystko, co możliwe, aby twoje pragnienie stało się rzeczywistością.
Abyś mógł się całkowicie utoższamić z sytuacją spełnienia, musisz stale przywoływać w wyobraźni obraz fazy końcowej upragnionego celu. Oczywiście nie możesz zadowalać się wyłącznie działaniem w wyobraźni, podejmij odpowiednie kroki na planie zewnętrznym!

Brak komentarzy:

O mnie

Moje zdjęcie

interesuje sie wszystkim co zasluguje na uwage