Obserwatorzy

O wszystkim , co w życiu może być ważne.

Oldis Mikst TV

Zmień swoje życie

Grunt to pewność siebie

Zasługujesz na to aby twoje życzenie się spełniło


Przeszkodą będącą w stanie skutecznie zablokować drogę do realizacji celu może się okazać przeświadczenie, że nie jesteś wart i nie zasługujesz, aby twoje pragnienie się urzeczywistniło. Wiem, że takie uczucia są zazwyczaj bagatelizowane, ale właśnie one mogą istotnie zaszkodzić realizacji naszych zamierzeń. Przekonanie, że jestśmy godni spełnienia celu, jest zatem równie ważne jak wewnętrzna gotowość na przyjęcie upragnionej sytuacji.
Okaż sobie wspaniałomyślność, wzbudź w sobie wewnętrzną pewność, że zasłużyłeś na to, by twoje pragnienie się spelniło. Zastanów się, do jakich poświęceń jesteś gotów, co możesz dodatkowo zrobić, by jeszcze bardziej zasłużyć na spełnienie swego życzenia.
Możesz sobie, na przykład, postanowić, że staniesz się szczególnie miłym człowiekiem albo, że odtąd będziesz pilnym studentem, przykładnym pracownikiem, dobrym szefem, nauczycielem, ojcem czy wzorową matką. Możesz zacząć komuś pomagać, wspierać radą czy nawet udzielać pomocy finansowej.
Możesz zacząć się modlić w czyjejś intencji albo otoczyć kogoś troską i miłością. By udowodnić sobie i światu, że zasługujesz na spełnienie swojego celu, możesz też „złożyć ofiarę” ze swego nałogu czy złej cechy charakteru. Tylko zyskasz, jeśli odzwyczaisz się od palenia, porzucisz zwyczaj wpadania w złość z byle powodu albo spróbujesz opanować swoją zazdrość.
Jeżeli będziesz tylko brał, nic w zamian nie dając, to wprawdzie nieraz otrzymasz przedmiot swoich pragnień, lecz możesz być pewien, że prędzej czy później los znajdzie sposobność, by przypomnieć ci o twym egoizmie i wymierzy sprawiedliwość.

Brak komentarzy:

O mnie

Moje zdjęcie

interesuje sie wszystkim co zasluguje na uwage