Obserwatorzy

O wszystkim , co w życiu może być ważne.

Oldis Mikst TV

Zmień swoje życie

Grunt to pewność siebie

Streszczenie metody na użytek dnia codziennego

 
Uwzględnij w rytmie dnia krótkie sesje medytacyjne. Ćwiczenia takie wzmacniają energię konieczną do urzeczywistnienia celu. W ten sposób możesz się także nauczyć szybkiego osiągania poziomu twórczej świadomości i skrócić czas wprowadzania się w stan odprężenia.
Systematyczne praktykowanie treningu umysłu spowoduje, że będziesz mógł szybciej się odprężać, a zyskany czas zainwestujesz w pracę nad realizacją twego celu. Postępuj według moich wskazówek:


- Usiądź lub połóż się w miejscu, gdzie nikt ci nie będzie przeszkadzał. Zrezygnuj z rytuału wprowadzającego, rozluźnij się za pomocą wizualizacji kolorów. Wizualizując barwę fioletu wprowadź się w twórczy stan świadomości i udaj do miejsca wewnętrznej przemiany.
- Przywołaj w umyśle obraz góry symbolizującej twoją osobowość oraz wizję zrealizowanego celu, stań się jednością ze swoją wizją.
- Na jakiś czas zatrzymaj obraz w wyobraźni, oglądaj go, przepełniony wiarą; doświadczaj wszystkich rodosnych uczuć towarzyszących realizacji celu, następnie zejdź na dół i zacznij wizualizować kolory w kolejności odwrotnej do procedury wejściowej. Kiedy zakończysz wizualizacją koloru czerwonego, znajdziesz się ponownie na poziomie świadomości zewnętrznej.
Wykonując te krótkie, dostosowane do możliwości dnia codziennego ćwiczenia możesz zrezygnować z rytuału wstępnego, ćwiczeń poprzedzających osiągnięcie rozluźnienia, z ćwiczeń oddechowych, momentu wewnętrznej ciszy i przesyłania prany do obrazu celu. Nie umniejszy to wartości medytacji.

Brak komentarzy:

O mnie

Moje zdjęcie

interesuje sie wszystkim co zasluguje na uwage