Obserwatorzy

O wszystkim , co w życiu może być ważne.

Oldis Mikst TV

Zmień swoje życie

Grunt to pewność siebie

Technika 21 dni


Już jednorazowa wizualizacja spełnionego pragnienia lub upragnionych doznań pozostawia ślad w naszym umyśle. Jeśli jednak chcesz, by wyobrażone życzenie stało się rzeczywistością, musisz ciągle przywoływać w umyśle jego treść wyrażoną w słowie i obrazie, dopóki twoje marzenia rzeczywiście się nie spełnią.
Dlatego bezwzględnie konieczne jest, abyś poświęcił twórczemu ksztłtowaniu życia za pomocą treningu umysłu określony czas. Dopiero ciągłe wizualizowanie celu, wspomagane wiarą, radosnym oczekiwaniem i pragnieniem, oraz niezłomna wola faktycznego doń dotarcia uruchomią sprawcze siły twojego życia.
Poza tym każda kolejna wizualizacja celu będzie coraz bardziej umacniać twą wiarę w spełnienie.
Kto sieje zboże, wie, że nadejdzie czas żniw, oczywiście, o ile postępował zgodnie z wymogami uprawy, a więc nawadniał nasiona i nawoził ziemię. Pielęgnuj zatem swoje duchowe ziarno, aby pięknie wzrosło.
Oprócz codziennych medytacji uprawianych w pozycji siedzącej (siedzisz prosto na krześle z rękami położonymi na kolanach niczym faraon) musisz zapewnić swojemu ziarnu dodatkową „pielęgnację”. Będzie nią technika 21 dni. Chodzi o to, abyś w ciągu 21 dni co wieczór przed zaśnięciem z całą wyrazistością wizualizował swój spełniony cel i z tym obrazem zasypiał.
Zgaś więc światło, połóż się do łóżka i po wykonaniu ćwiczenia postaraj się natychmiast zasnąć.
Niech obrazu twojego pragnienia nie zakłócą żadne myśli.
Rozluźnij się i wprowadź w stan twórczej świadomości; skieruj się do miejsca wewnętrznej przemiany. Przywołaj obraz życzenia, zobacz go ze wszystkimi szczegółami. Skoncentruj się na zdaniu wyrażającym jego treść. Obraz i słowna definicja powinny stanowić jedność.
Napełnij obraz celu praną i skieruj nań całą swą radość i oczekiwanie. Twój zachwyt musi być tak wielki, jakbyś już doznał spełnienia na poziomie materialnym. Skup całą energię na obrazie spełnienia.
Podziękuj, że otrzymałeś już to, czego tak bardzo pragnąłeś. Na poziomie mentalnym bowiem spełnienie twego celu stało się faktem.
W stanie głębokiego rozluźnienia oglądaj swój cel tak długo, aż zaśniesz. Twoja ostatnia myśl musi dotyczyć twego pragnienia!
Kiedy się obudzisz rano, pierwsza myśl znów powinna dotyczyć pragnienia. Zacznij natychmiast wizualizować znany ci obraz.
Jeśli będziesz stosował tę metodę konsekwentnie przez 21 dni, to obraz życzenia tak głęboko utrwali się w twojej podświadomości, że ta uczyni wszystko, by doprowadzić do jego urzeczywistnienia, skłoni cię nawet do działania, wskutek czego po upływie owych 21 dni twój cel prawdopodobnie zostanie zrealizowany. Jeśliby się tak nie stało, to okaże się, że jesteś już bardzo blisko spełnienia.
Oczywiście w ciągu owych 21 dni powinieneś pracować tylko nad jednym celem, abyś mógł skupić na nim całą swoją energię.

1 komentarz:

ella 0591 pisze...

...to wszystko prawda,ja to duzo wcześniej zastosowałam i stosuję do tej pory i udaje sie osiągnąc zamierzony cel.

O mnie

Moje zdjęcie

interesuje sie wszystkim co zasluguje na uwage