Obserwatorzy

O wszystkim , co w życiu może być ważne.

Oldis Mikst TV

Zmień swoje życie

Grunt to pewność siebie

Pozwól, by twoja podświadomość wybrała to, co dla ciebie najlepsze


Musisz zdać sobie sprawę z tego, że w większości sytuacji nie masz po prostu możliwości, by rozpoznać i przeanalizować wszystkie życiowe zależności. Dlatego pragnąc nowego partnera,
nowej pracy czy nowego mieszkania, nie upieraj się, że to musi być absolutnie ta osoba, jedynie ta praca i tylko to mieszkanie. Będzie lepiej, jeśli będziesz sobie życzył tego, co dla ciebie najbardziej odpowiednie.
Zdaj się na swoją podświadomość, pozwól się jej poprowadzić. Ona już pomoże ci rozpoznać, co jest dla ciebie najkorzystniejsze. Jeśli będziesz się kierował jedynie racjonalnymi przesłankami, możesz popełnić pomyłkę i wybrać gorsze rozwiązanie.
Twój cel i jego wyobrażony obraz powinny być jasne i jednoznaczne, ale nie próbuj narzucać podświadomości – kierującej twoim postępowaniem – obrazu realizacji celu, nie podpowiadaj jej, w jaki sposób ma spełnić twoje życzenie, tym samym bowiem ograniczasz jej możliwości. Myśl i pragnij
najlepszego dla siebie związku, satysfakcjonującej pracy i odpowiedniego mieszkania.
Formułując życzenie w powyższy sposób, na pewno nie zaszkodzisz interesom innych ludzi i nie sprowadzisz na siebie niepożądanych skutków.

Brak komentarzy:

O mnie

Moje zdjęcie

interesuje sie wszystkim co zasluguje na uwage